Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

BANERY, SIATKI MESH

 

Baner jest często spotykaną, wygodną formą reklamy. Najczęściej jest to wydrukowany na płachcie winylu (przypominającego materiał plandekowy) przekaz informacyjny lub reklamowy, którego zaletą jest to, że jest lekki, elastyczny, łatwy w montażu, a po zrolowaniu nie zabiera dużo miejsca, co ma znaczenie chociażby w transporcie.
Posiadany przez nas ploter solwentowy umożliwia wysokiej jakości druk wielkoformatowy bezpośrednio na materiale banerowym, wykorzystując wcześniej zaprojektowaną grafikę. Otrzymany produkt charakteryzuje się wysoką estetyką, dużą trwałością i niską ceną.

W zależności od potrzeb Klienta, banery posiadają zgrzane i zaoczkowane brzegi, ułatwiające montaż lub specjalne tunele, gdy wykorzystujemy baner jako transparent.

 

Szczególnym rodzajem banera jest siatka mesh. Jest to materiał banerowy przypominający gęstą siatkę, umożliwiający umieszczenie na niej dowolnej reklamy, ale zapewniający przejrzystość. Tego typu reklamę stosuje się najczęściej na elewacjach budynków, nie zasłaniając jednocześnie widoku z okien. 

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje.

  

 

Copyright ASPI - Wszystkie prawa zastrzeżone