Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

POTYKACZE

 

Potykacze to rodzaj stojaków wykorzystywanych często w akcjach i kampaniach reklamowych. Można je eksponować na zewnątrz i wewnątrz budynków. Ich zaletą jest to, że są stosunkowo lekkie, są odporne na warunki atmosferyczne, można je z łatwością przenosić, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Sprawdzają się jako dopełnienie reklamy stałej.


ROLL-UPy

 

Roll-upy to rodzaj jednostronnych, mobilnych, rozkładanych stojaków, do zastosowania wewnątrz budynków. Najczęściej wykorzystywane są na imprezach targowych i kulturalnych, a także jako nośniki informacji o promocjach i ofertach specjalnych w biurach, bankach, sklepach itp. Na cały gotowy komplet składa się tkanina banerowa (z wydrukowaną grafiką) umieszczona w aluminiowej, samonawijającej kasecie, konstrukcja nośna (najczęściej rodzaj składanej tyczki) oraz wygodna torba transportowa z uchwytem.

  

 

ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE I REKLAMOWE


Ścianka wystawiennicza stanowi profesjonalne i sprawdzone narzędzie służące prezentacji firmy i promocji jego produktów. Znajduje ona swoje zastosowanie na imprezach targowych jako forma reklamowa umożliwiająca wyeksponowanie informacji na dużej powierzchni, może stanowić też tło w czasie prezentacji, konferencji itp.

 

 

Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji.

  

 

Copyright ASPI - Wszystkie prawa zastrzeżone