Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

ODZIEŻ REKLAMOWA, NADRUKI NA ODZIEŻY

 

Szeroka gama produktów z naszej oferty, w skład której wchodzą koszulki, bluzy, czapki, kurtki, odzież sportowa czy odzież dziecięca, pozwoli Państwu na pełną realizację działań reklamowych przy użyciu odzieży promocyjnej. Specjalizujemy się w nadruku transferowym, zdobieniu folią typu flex i flock. Wykonujemy nadruki zarówno na odzieży z naszej oferty jak i tekstyliach dostarczonych przez Klienta. Proponujemy Państwu pełen zakres usług: od pomysłu, poprzez projekt do realizacji. Przy dużych nakładach druk wykonujemy innymi technologiami - metodą haftu komputerowego lub sitodruku.

 

Druk termotransferowy to technika wgrzewania w tkaninę specjalnych folii wycinanych ploterowo - flex (gładkiej) lub flock (z meszkiem). Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych zarówno na materiałach naturalnych jak i sztucznych. Termotransfer nie wymaga poligraficznego przygotowania do druku, dzięki czemu sprawdza się przy niskich nakładach, możliwe jest wykonanie nawet pojedyńczych egzemplarzy. Jest to idealna metoda do napisów i prostych rysunków. Flex i flock jest metodą bardzo trwałą, nie pozwala jednak na wykonywanie skomplikowanych wzorów z przejściami tonalnymi i dużą ilością drobnych detali. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem jest druk solwentowy na specjalnie do tego przeznaczonej folii typu flex - wzór drukowany jest ploterem drukującym na folii, a następnie wycinany po obrysie ploterem tnącym i wgrzewany w materiał. Metoda ta znakomicie sprawdza się  wtedy, gdy potrzebny jest pełnokolorowy nadruk w niskim nakładzie.


 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem odzieży i tekstyliów. Jeżeli w katalogu nie znajdą Państwo odzieży, której szukają, prosimy o kontakt z naszą firmą.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe fotki z naszych realizacji.

 

 


 

Copyright ASPI - Wszystkie prawa zastrzeżone