Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

DRUK OFFSETOWY

 

Materiały drukowane stanowią istotną część wizerunku każdej firmy, są też doskonałym materiałem reklamowym. Zapewnimy Państwu w tym zakresie pełną obsługę począwszy od etapu projektowania po gotowy produkt. Realizujemy także zlecenia z projektów dostarczonych przez Klienta. Od wielu lat współpracujemy na stałe z drukarniami specjalizującymi się w różnych rodzajach druku, dzięki czemu możemy zaoferować druk wysokiej jakości z zachowaniem umiarkowanych cen i krótkich terminów.

 

Drukujemy:

- ulotki,

- wizytówki,

- plakaty,

- papiery firmowe,

- foldery, broszury,

- pocztówki,

- teczki firmowe,

- notesy (bloczki),

- koperty,

- naklejki,

- etykiety,

- biuwary,

- dyplomy, świadectwa,

- druki samokopiujące,

- kalendarze jednoplanszowe i trójdzielne,

- kalendarzyki listkowe.

 

 

DRUK CYFROWY

 

Przy użyciu nowoczesnej technologii druku cyfrowego, dowolna publikacja może zostać szybko wydrukowana nawet w niewielkim nakładzie. Proponujemy Państwu druk cyfrowy jedno- i wielobarwny do formatu A3 na naszych urządzeniach marki Konica Minolta, a zastosowanie bogatej palety papierów i kartonów ozdobnych o różnej gramaturze daje nam nieograniczone możliwości wykonywania oryginalnych druków z artystyczną nutą.
 

Metodą druku cyfrowego wykonujemy:

- wizytówki,

- zaproszenia,

- kartki świąteczne i okolicznościowe,

- ulotki,

- plakaty do formatu A3,

- papiery firmowe,

- dyplomy, świadectwa,

- identyfikatory.

 

Realizujemy także zlecenia nietypowe.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat poszczególnych materiałów poligraficznych zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

 

Poniżej przedstawiamy fotki niektórych naszych realizacji.

  

 

 

 

Copyright ASPI - Wszystkie prawa zastrzeżone